Agencja Promocji Biznesu – AP Biznes

Blog o Biznesie, Marketingu i Finansach

Internet

Manager aukcji – jakie korzyści zapewnia ten program do obsługi Allegro?

Allegro jest ogromnym serwisem aukcyjnym, który jako kanał sprzedaży stanowi podstawę dla wielu przedsiębiorców, zarówno małych, jak i średnich firm. Wielu gigantów w eCommerce także silnie inwestuje w ten portal, głównie z uwagi na to, że Allegro stanowi bardzo łatwy sposób na dotarcie do szerszego grona klientów, bez zbędnego ryzyka i szczególnie wysokich kosztów. Niejeden sprzedawca traktuje je jako drugi najważniejszy kanał tuż po swojej własnej stronie domowej, co bez wątpienia poświadczyć może o tym, że naprawdę się opłaca!

W celu efektywnego korzystania z tego serwisu zaleca się jednak sięgnąć po rozwiązania, które zagwarantują wydajność sprzedaży nawet przy wysokim nakładzie aukcji i ogłoszeń. Z pomocą przychodzi tu profesjonalny program do obsługi Allegro ErpBox, który pozwoli zoptymalizować pracę kanału przy pomocy wyspecjalizowanego Managera Allegro, jednej z podstawowych usług dostępnych w ramach tego oprogramowania. Jak się okazuje, możliwości ErpBox są bardzo szerokie, a co najważniejsze, bardzo łatwo wprowadzić je w życie!

Co konkretnie oferuje Manager Allegro?

Manager Allegro przydatny jest głównie w celu zautomatyzowania i ułatwienia wykonywania wielu operacji na kanale. Właściciele większych sklepów na tym portalu z pewnością szybko zorientują się, że operowanie nimi staje się coraz bardziej problematyczne w miarę rozrastania się działalności. Ilość danych wymagających obsługi rośnie, natomiast właściciel sklepu staje się przytłoczony dużą ilością obowiązków, z którą nie da się poradzić sobie samodzielnie. Zamiast wydawać pieniądze na dodatkowych pracowników, warto postawić na Manager Allegro ErpBox, czyli wyspecjalizowany program do obsługi Allegro, który bez wątpienia okaże się niezastąpiony. Do jego najistotniejszych właściwości należą:

 • możliwość wystawiania i edycji aukcji z nowym opisem Allegro
 • szablony aukcji z ustandaryzowanym opisem
 • czytelne i przejrzyste filtrowanie aukcji
 • automatyczne uzupełnianie podstawowych pól allegro przy pomocy szablonu aukcji
 • możliwość dodawania wielu aukcji jednocześnie
 • dostęp do historii zmian na aukcji
 • wybór zdjęć do aukcji poprzez bazę produktów
 • synchronizacja danych dotyczących zakończonych aukcji Allegro, ich cen oraz ilości
 • możliwość importu starych aukcji do modułu zarządzania produktami w ErpBox
 • możliwość masowego wyłączenia aukcji
 • informacja dotycząca konieczności interwencji w konkretnych aukcjach (na przykład brak konkretnej cechy)

Dlaczego ErpBox to rekomendowany program do obsługi Allegro?

Silną stroną ErpBox jest nieustanny rozwój oraz elastyczność względem tego serwisu – nawet jeśli wprowadzane są na nim zmiany, Manager Allegro jest do nich szybko dostosowywany, Kolejnym, niezaprzeczalnym atutem tego rozwiązania jest jego wygoda – ma się przy jego pomocy swobodny dostęp do dużego zakresu danych, wszystko przedstawione w klarownej oraz czytelnej formie, dlatego obsługa tego programu jest bardzo prosta. Optymalizacja działania kanału, zmniejszone koszta oraz szybsza praca to zaledwie kilka zalet stosowania Managera Allegro!

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *