dobre biuro rachunkowe w Warszawie
Finanse

Czy Cube Account to dobre biuro rachunkowe w Warszawie?

Jakiś czas temu, jako wieloletni przedsiębiorca zostałam poproszona przez znajomego o recenzję współprac, które naprawdę się opłacają. W swojej dziesięcioletniej karierze prowadzenia działalności miałam różne perypetie. Wielokrotnie nadziałam się na kogoś, kto z biegiem czasu okazał się niekompetentny. Jednak największe przygody, o których pamiętam do dziś miałam ze swoją księgową.

Jako młoda i niedoświadczona kobieta poszukiwałam dobrego rozwiązania w gazetach i sieci. Chciałam rozwinąć skrzydła i wydawało mi się, że jeśli ktoś oferuje swoje usługi to wie co robić. Niestety się myliłam. Księgowa jakiej zaufałam prowadziła moje sprawy bardzo niekorzystnie. Czasami zastanawiałam się, jaki był jej cel. Nie otrzymywałam od niej żadnych wskazówek w jaki sposób mogę zmniejszyć koszty związane z opłaceniem podatku, nie przekazała mi nawet informacji o elementach, jakie mogę odliczać z tytułu prowadzonej działalności. Mówiąc prościej, po paru miesiącach pracy z nią byłam na minusie i zastanawiałam się, czy naprawdę nie nadaje się do tego biznesu. Mój mąż powiedział, że możemy się nieco bardziej doszkolić i może to pomoże nam w rozwinięciu skrzydeł w wybranej branży. Po trzech latach mogliśmy śmiało powiedzieć, że nasza firma zaczęła przynosić zyski, jednak wciąż większość swoich zarobków oddawaliśmy na podatki i tego typu kwestie. W końcu postanowiliśmy się pożegnać z Panią Mariolą i zaufać komuś innemu.

Jak się okazało poszukiwania udały się już po paru dniach, bo natrafiliśmy na ofertę Cube Account. Mąż podchodził sceptycznie, jednak jak, od momentu w którym dowiedziałam się, że to biuro rachunkowe żoliborz jest prowadzone przez kobietę od razu wiedziałam, że to dobry krok. Cube Account  https://cube-account.pl okazał się strzałem w dziesiątkę. To właśnie dzięki tej firmie wciąż funkcjonujemy i rozwijamy się.

Na samym początku chcieliśmy poznać bliżej firmę i jej członków. Pani Katarzyna Kuszel zachwyciła nas swoim doświadczeniem i profesjonalnym podejściem. Wiedzieliśmy, że dzięki niej uda nam się poszerzyć spektrum swojej działalności. I nie myliliśmy się i tym razem.

W dodatku nieco obawialiśmy się cennika, jaki znajdziemy na stronie biura rachunkowego warszawa żoliborz. Jednak jak się okazało, wszystkie propozycje Cube Account https://cube-account.pl/cennik  doskonale nam odpowiadały i jesteśmy pewni, że nie obciążą one firmowego budżetu w nawet najmniejszym stopniu.  

W przypadku pojawienia się jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, doskonałym sposobem na poszerzenie swoich wiadomości, które bezpośrednio dotyczą kwestii księgowości będzie kontakt bezpośredni z jednym z pracowników firmy Cube Account.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *