Biznes Internet

Ankiety internetowe – Jak zarobić?

Wiele firm jest w stanie zapłacić za uzyskanie informacji o tym, czym interesują się ich klienci, jaka jest ich opinia na dany temat, co chcieli by zmienić, co im się podoba a co nie. Dzięki temu za wypełnianie ankiet otrzymujemy wynagrodzenie, choć należy liczyć się z tym, że nie będą to zarobki na bardzo wysokim stopniu i nie nie może być to główna forma utrzymania.

Jak zarabiać na ankietach?

Zarabianie na ankietach to najprostszy sposób na zarobek w internecie, nie wymaga to żadnych specjalistycznych umiejętności, wykształcenia ani wiedzy. Jedyne co jest nam potrzebne to odpowiedni wiek (na niektórych stronach już od 13 lat, choć przeważnie 16-18 lat). Aby zacząć zarabianie wystarczy zarejestrować się na jednej ze stron z ankietami (należy pamiętać o sprawdzeniu opinii na temat danej strony, ponieważ istnieją również i takie strony które nie są wypłacalne), po czym uzupełnić swój profil (najlepiej podawać prawdziwe dany, gdyż ankiety które będą nam wysyłane są dopasowane do naszych zainteresowań, miejsca zamieszkanie.

Uzupełnienie informacji w profilu jest niezbędne, gdyż po tym będziemy otrzymywać więcej ankiet. I w zasadzie na tym kończy się cała filozofia, wystarczy czekać na kolejne przychodzące ankiety. Podczas wypełniania ankiet należy uważnie czytać pytania i szczerze odpowiadać, gdyż ankiety są zabezpieczane systemem który wykrywa przypadkowość odpowiedzi, więc jeśli będziemy uzupełniać ankiety na chybił trafił, automatycznie będziemy ich coraz mniej otrzymywać. Jeśli chce żeby ankiety przychodziły do nas regularnie, należy również regularnie odwiedzać strony na których jesteśmy zarejestrowani.

Najlepsze, wypłacalne strony z ankietami

 • ysense.com – strona na której nasze zarobki będą zdecydowanie większe, gdyż nie jest to Polska strona, więc będziemy na niej zarabiać w dolarach.
  Stawka za jedną ankietę: 0. 58$ – 5. 00$.
  Średni czas trwania ankiety: 5 min – 30 min.
  Wypłata: po uzbieraniu co najmniej 10$ prze PayPal.
 • opinie.pl – Najpopularniejsza a zarazem najbardziej rozpoznawalna i znana Polska strona z płatnymi ankietami, na której wynagrodzenia za ankiety będą przyznawane w punktach, które następnie możemy wymienić na przelew bankowy w postaci 50 zł.
 • myiyo.com
 • reaktoriopinii.pl
 • swpanel. pl
 • marketagent.com
 • thepanelstation.com
 • imasonline.pl
 • mobrog.pl

Wiele stron jest bardzo podobnych w sposobie otrzymywania wynagrodzenia za ankiety oraz w sposobie wypłaty.

Płatne ankiety to dobry sposób na dorobienie sobie do wypłaty, kieszonkowego. Umożliwiają uzbieranie jakiejś sumy na zachcianki czy potrzeby ale zdecydowanie nie może to być główne źródło dochodu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *